IGLO Light

Moderný dizajn, veľké množstvo denného svetla a skvelé parametre v oblasti energetickej účinnosti, vodotesnosti, odolnosti proti vetru a prievdzušnosti!


Výhody

  1. Elegantný dizajn zvýraznený štíhlymi, úzkymi a zaoblenýmí líniami profilu vlastnej výroby Drutexu a hliníková kľučka, umiestnená netradične na užšom pohyblivom stĺpiku.
  2. Veľké množstvo denného svetla vďaka úžším profilom a väčšej presklenej ploche v porovnaní so štandardnými systémami.
  3. Široká paleta 43 farieb, ktoré umožňujú ľubovoľnú aranžáciu interiéru.
  4. Vysoká úroveň bezpečnosti vďaka vysokej kvalite päťkomorových profilov z triedy A, vyrobených výhradne z prvotného materiálu.
  5. Trvácnosť a stabilita okna vďaka veľkej komore, oceľovej výstuže vlastnej výroby a modernému kovaniu s dvami čapmi proti vypáčeniu.
  6. Vysoká funkčnosť vďaka modernému kovaniu a tzv. prevodovke kľučky, ktorá umožňuje jej nastevenie do strednej polohy na mieste zavretia krídiel - pohyblivý rám.
  7. Skvelá energetická účinnosť vďaka optimálnej konštrukcii profilu a tesneniu z EPDM, tepelným oceľovým pozinkovaným rámikom alebo voliteľným inovačným rámikom Swisspacer Ultimate, ktorý zaručuje úsporu energie až o 12% * vďaka nízkoemisnému zaskleniu.

Vlastnosti

5-komorový profil rámu a krídla vlastnej výroby, vyrobený výhradne z prvotného materiálu z triedy A a konštrukčnou hĺbkou rámu a krídla 70 mm s o 32% užším pohyblivým stĺpikom a so symetricky umiestnenou hliníkovou kľučkou (pohľadová šírka rámu a krídla je 108 mm, šírka pohyblivého štĺpika je 112 mm). Veľké množstvo denného svetla a moderné presklenie vďaka väčšej presklenej ploche v porovnaní s tradičnými profilmi.

Hrúbka skla do 36 mm.
V štandardnom prevedení jednokomorové zasklenie s koeficientom prestupu tepla Ug =1,0 W/(m2K) podľa PN-EN674.
Možnosť použitia zasklenia s koeficientom Ug = 0,7 W/(m2K).
Možnosť použitia zasklenia so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdené, bezpečnostné, protislnečné sklá, proti vlámaniu a ornamentové zasklenie.

MACO MULTI MATIC KS s dvoma držiakmi proti vlámaniu v štandarde, povlak Silver-Look a pozdĺžne zahĺbenia na zásuvke, možnosť závesu vo vrube zabezpečenia, okno vybavené blokádou zlého zamknutia kľučky a zdvihák krídla*, mikroventilácia**. Moderné kovania twin-fit, ktoré umožňujú sklopenie dvoch okenných krídel jedným pohybom kľučky.


*V závislosti od výšky okna
**Pre okna s možnosťou klasického otvárania spolu s otváraním na ventiláciu.


Zaujal Vás tento produkt? Získajte bezplatnú konzultáciu.