Pergoly

Toscana

Terasová pergola TOSCANA je inovácia, minimalistický dizajn a najnovšie technológie v jednom. Tento model sa vyznačuje strechou z hliníkových lamiel v rozsahu rotácie od 0 ° do 135 °, ktorá v uzavretej polohe chráni pred nepriaznivými zrážkami. Odtok vody sa uskutočňuje prostredníctvom integrovaného systému skrytého v podporných profiloch.

Portofino

PORTOFINO pergola je elegantná a univerzálna konštrukcia terasy kombinujúca jednoduchosť, odolnosť a pohodlie pri používaní pomocou najnovších technologických riešení. Vyznačuje sa stabilnou štruktúrou z extrudovaných hliníkových profilov a materiálovou strechou vyrobenou z trojvrstvovej tkaniny Tech Protect 3D, ktorá je odolná voči dažďu, teplu a UV žiareniu.

Parma

PARMA pergola bola vytvorená v súlade s inovatívnou architektúrou. Mimoriadne módny kubický tvar dodáva terase jedinečný vzhľad. Pravé uhly zase umožňujú použitie doplnkového vybavenia (zasklenie, ScreenRoll) a zdôrazňujú geometrický vzhľad modelu.

Verona

VERONA Pergola je produkt, ktorý bol vytvorený v súlade s podmienkami modernej architektúry. Vyznačuje sa minimalistickou geometrickou štruktúrou vyrobenou z extrudovaného hliníka a horizontálnou strechou namontovanou na ráme pokrytom trojvrstvovou látkou Tech Protect 3D. Vďaka zachovaniu pravých uhlov sa pergola dokonale spojí s modernými stavebnými blokmi.

Milano

Terasová pergola MILANO sa vyznačuje minimalistickou, vizuálne ľahkou, ale zároveň odolnou konštrukciou, ktorá je vyrobená z extrudovaného hliníka. Tento model je namontovaný iba na stene budovy a jeho odpor proti vetru je až 50 km / h. Neviditeľný odkvapový pás na prednej strane konštrukcie a nedostatok viditeľných spojení vodidiel s podpornými profilmi robia produkt moderným a jemným.

Roma

Pergola ROMA je hospodárna a zjednodušená verzia pergoly PORTOFINO, ktorá je k dispozícii iba v stenovej verzii, a jej odolnosť proti vetru je maximálne 80 km / h. Dokonale zapadá do celého usporiadania v malých domácich záhradách. Konštrukcia z extrudovaného hliníka sa zjednodušila znížením vodiacich a nosných profilov, čoho výsledkom je, že pergola má minimalistický, ľahký vzhľad.

Palermo

PALERMO pergola je ideálnou alternatívou z hľadiska funkčnosti a hospodárnosti pre zastrešenie terasy alebo záhrady. Skvelá ponuka pre zákazníkov, ktorí hľadajú kompromis medzi praktickosťou a cenou. Konštrukcia z extrudovaného hliníka je stabilná a odolná a ručné ovládanie pomocou šnúry je mimoriadne praktické. Strecha vyrobená z vlnového materiálu účinne chráni pred slnkom a dažďom, odvádza dažďovú vodu na jednu zo strán a vytvára tiež ďalšiu ozdobu pergoly.  Unikátnou výhodou tohto produktu je možnosť aplikácie samotnej strechy na existujúcu pergolovú štruktúru.


VLASTNOSTI:

 • Maximálne rozmery jedného modulu: šírka 4,2 m, priemet 7 m
 • Verzia: na stenu, voľne stojaca
 • Konštrukcia je vyrobená z extrudovaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele
 • Práškové lakovanie v akejkoľvek farbe RAL
 • Možnosť modulárneho pripojenia
 • Konštrukcia je vybavená drenážnym systémom
 • Odolnosť proti vetru do 120 km / h, zaťaženie snehom do 120 kg / m 2
 • Zastrešenie s možnosťou zmeny uhla sklonu
 • Dodatočná kompletácia: chladič, LED osvetlenie, Bluetooth reproduktor
 • Možná inštalácia: ScreenRoll, zasklievací systém
 • Použitie: Domové záhrady a terasy, hotelové záhrady, reštaurácie, kaviarne


PRÍSLUŠENSTVO

Elegantná a pohodlná konštrukcia terasy, ktorá pomocou sklenených posuvných panelov uľahčuje prekrytie pergoly z atmosférických podmienok bez obmedzenia viditeľnosti. Systém sa vyznačuje tým, že žiadne rámové panely vyrobené z tvrdeného skla s hrúbkou 8 alebo 10 mm, ktoré sa nepohybujú pomocou vozíkov na hliníkovom päťstopovom profile. Presklené budovy vám umožňujú predĺžiť sezónu od skorej jari do neskorej jesene. Taktiež dokonale chráni pred špinou a hlukom a zároveň zachováva blízkosť k prírode.


Zaujal Vás tento produkt? Získajte bezplatnú konzultáciu.