Screen rolety

Maximálna šírka: 4m, výška: 4m. Vysoká trieda odolnosti proti vetru. Kazeta na zapustenie alebo na stenu z extrudovaného hliníka. Kazeta na skrytú inštaláciu z hliníkového plechu je vybavená výstupkom umožňujúcim vonkajšiu expedíciu. Revízia na prednej strane kazety (zapustená verzia má revíziu od spodnej časti kazety). Dvojdielne vedenie s kompenzačným systémom tesnenia. Elektrický pohon. Samonosný systém

Vlastnosti

Vertikálne clony (rolety, screeny, plachty ...) ponúkajú moderný spôsob tienenia vertikálnych plôch. Ide najmä o riešenia vhodné pre okenné systémy, terasové okná, komerčné budovy, bočné tienenie pergol, altánkov a zimných záhrad. 

Vertikálne clony ponúkajú ochranu pred slnečným žiarením, ochranu pred vetrom a fungujú pri správnom použití aj ako sieť proti hmyzu. Vertikálne clony dokázateľne znižujú energetickú náročnosť budov vďaka aktívnej ochrane pred slnečnou energiou a dokážu ušetriť nemalé finančné prostriedky. 

Jednotlivý výrobcovia v našom portfóliu ponúkajú rôzne možnosti použitia a viacero systémov vedenia látky po stranách clony, či spôsobu umiestnenia kazety. (priznaná, zaomietaná, skrytá v konštrukcii) Ovládanie je možné s použitím motora a diaľkového ovládača, spínača na stene, napojenie na inteligentný systém ovládania domácnosti, či manuálne. 


Zaujal Vás tento produkt? Získajte bezplatnú konzultáciu.