Opravy a servis

Naše dlhoročné skúsenosti s montážou rôznych tieniacich systémov nám umožňujú ponúknuť vám odbornú technickú podporu. Naša spoločnosť sa špecializuje na servis a opravy všetkých typov žalúzií, roliet, plastových okien, ktoré ponúkame. Zaoberáme sa údržbou vašich okien, ako aj opravou celých systémov alebo výmenou jednotlivých prvkov, ako sú: pásky, reťaze, struny, priechodky, navíjače, posuvné prvky, ramená a tkaniny. Taktiež servisujeme a opravujeme motory, pilotov a riadiace jednotky. Poplatok za službu, ktorú poskytujeme, bude závisieť predovšetkým od typu a rozsahu poškodenia zariadenia a od výšky výmeny.

Odhadované náklady na opravu vám budú predložené počas počiatočného telefonického rozhovoru. Vyhradzujeme si, že presný čas realizácie a množstvo služieb bude možné iba na mieste po kontrole nášho servisného technika. Pre viac informácií kontaktujte, prosím, showroom podľa vášho výberu.

Pozáručný servis vonkajších žalúzií sa pravidelne odporúča každé 2 roky. Tým sa predĺži životnosť a účinnosť vonkajších žalúzií.